• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ashton Kutcher tregon pa dashur gjininë e fëmijës që do të lindë…

I ftuar në emisionin “The Today Show” aktori Ashtun Kutcher tregon pa dashje gjininë e fëmijës që po pret me bashkëshorten e tij Mila Kunis. Çifti po përpiqej me çdo kusht ta mbanin të fshehtë këtë detaj sa të vogël por aq edhe të rëndësishëm për ta, madje ai as nuk u pyet mbi këtë çështje nga moderatori i emisionit. Pyetja që ju drejtua ishte sesi po e pret vajza e tyre dy vjeçarje ardhjen në jetë të fëmijë së tyre dhe këtu ka qënë momenti ku ai ka gabuar. Ai u shpreh se vogëlushja kur prek barkun e nënës së saj kthehet nga Ashton dhe i drejton gishtin për të sinjalizuar se bebi që do të lindë është djalë. Menjëherë ai e ka kuptuar që i shkau goja dhe kthehet nga Mila për të parë nëse ajo është nervozuar nga sekreti që pa dashje u bë publik. Megjithëse me një buzëqeshje në fytyrë, Mila nuk dukej aspak e emocionuar nga ky lapsus i bashkëshortit të saj.