• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Arsyeja prekëse pse Rob Kardashian dhe Blac Chyna i vunë emrin vajzës së tyre “Dream”

Rob Kardashian dhe Blac Chyna nuk e zgjodhën emrin “Dream (Ëndërr)” thjesht sepse është i bukur. Çifti kishte vendosur ta quanin vajzën e tyre kështu prej një kohe të gjatë. Ata e quajtën “Dream” sepse ajo është një ëndërr e bërë realitet. Rob dhe Blac i uruan mirëserdhjen vajzës së tyre në orën 9:18 në mëngjesin e 10 nëntorit. Rob postoi foton e vajzës në instagram duke shkruar “Jam shumë me fat!”. Kylie Jenner, Kris Jenner, Khloe Kardashian, Kourtney dhe i dashuri i saj Scott Disick vizituan bebin e sapo lindur. Ndërsa Kim Kardashian dhe Kendall Jenner nuk u panë të shkojnë të vizitojnë vëllain e tyre. 

blac-chyna-2-d5d0a77a-4c43-4efa-ba78-624639a3b8b4