close
Breaking NewsLajme

Arrestohet djali i Madonës, e spiunojnë fshqinjët

article-0-1ac1d8f500000578-594_634x604

Djali i Madonës Rocco Ritchie është arrestuar pasi komshinjtë janë ankuar se ai tymoste kanabis. 16 vjeçari, djali i regjizorit Guy Ritchie është parë duke tymosur afër shtëpisë së tij në Londër. Pas ankimit të komshinjve, policia ka kontrolluar djaloshin dhe i ka gjetur një sasi të vogël droge në rrobat e tij.

15218186_732699873552352_1232625742_n

 

Tags : Arestohetdjalimaddona
loading...