• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Arrestohet 36-vjeçari që realizoi fotot nudo të Melania Trump pasi i ripublikoi te Arian Çani

Fotografi i cili realizoi foto nudo të Melania Trump, Alexandre De Basseville, i cili së fundi u shfaq në një interviste edhe në ‘Zonë e Lirë’ tek Arjan Çani, është arrestuar nga Agjencia Amerikane DEA. Pas një hetimi të fshehtë prej dy vitesh, janë siguruar prova të cilat akuzojnë 36-vjeçarin për pastrim ndërkombëtarë parash si dhe pjesë i një grupi kriminal të përshirë në trafikim armësh dhe droge. “The Washington Times” shkruan se fotografit me origjinë zviceriane, iu konfiskuan 528.500 dollarë pasi u shpall fajtorë nga Gjykata amerikane./ Panorama