• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Armina Mevlani realizon ëndrrën në Meksikë (FOTO)

Fashion blogger-ja Armina Mevlani këto ditë po shijon natyrën dhe plazhet e mrekullueshme të Meksikës. Ditën e djeshme pas një photoshoot-i, Armina ka shkuar të vizitojë një “hacienda”, rezidencë historike dhe luksoze. “Ëndrra ime! Një hacienda shumë e vjetër”, -shkruan Armina në foton e publikuar në Instagram. Mesa duket të vizitonte një “hacienda” ka qenë ëndrra e Arminës e cila postoi edhe një video nga ambjentet e brendshme të rezidencës duke shkruar: “S’mund ta besoj që jam këtu”./revistawho.com

15941033_761234040698935_3742909274118551200_n 15941149_761244030697936_3460625874046223391_n

CLOSE
CLOSE