• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Armina Mevlani ka zbuluar ambientin perfekt për t’u stërvitur

Kur temperaturat rriten bëhet pothuajse e pamundur kryerja e aktivitetit fizik në ambiente të mbyllura ku ka mungesë oksigjeni.
Por Armina Mevlani duket se ka gjetur zgjidhje për këtë problem në bashkëpunim me trajneren personale që është nëna e saj.


Ato kanë vendosur t’i zhvendosin disa nga paisjet e palestrës në natyrë dhe të stërviten në ambient të hapur dhe me ajër të pastër.


Ka qenë vet blogger-ja e cila ka publikuar në “Instagram” video që tregonte një ambient me gjelbërim dhe disa nga veglat që Arminës i nevojiten për një stërvitje normale./revistawho.com

 

CLOSE
CLOSE