• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Armina dhe Shkëlzeni “ngacmojnë” njëri-tjetrin publikisht, shikoni se si…

Ata vazhdojnë të mbeten një nga çiftet më të përfolur të Shqipërisë, e gjithnjë rreth tyre ka kuriozitet. Ndryshe prej fillimeve të lidhjes së tyre, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë më të hapur sa i takon detajeve nga jeta në çift. Jo pak herë ata publikojnë foto bashkë e madje ngacmojnë njëri-tjetrin në rrjetet sociale. Siç ka ndodhur sot për shembull. Armina ka publikuar një foto në Facebook ku tregon një varëse të cilën e ka me shkronjën “Z”. “Z” si kush?,”-pyet Armina duke etiketuar partnerin e saj Shkëlzen Berishën. Sigurisht që ai nuk e ka vonuar përgjigjen, duke saktësuar se bëhej fjalë padyshim për emrin e tij.

armina_1476348345-9423162-255x300