Armina bëhet gati për fluturimin e radhës


Pas javës pariziane dhe italiane të modës, Armina Mevlani po bëhet gati për fluturimin e radhës. Edhe destinacioni i radhës do të ketë në plan modën, por për më shumë fashion blogerja e njohur shqiptare do të na tregojë në vijimësi. Kujtojmë që Armina ka qenë e para shqiptare, e cila është komentuar pozitivisht nga mediat ndërkombëtare për performancën e saj gjatë javës së modës në Milano dhe Paris.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password