• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Armela e “Big Brother” në një lidhje? Ish-banorja shuan heshtjen

Armela, ish- banorja e “Big Brother Albania” është përfolur sot për një lidhje të re dashurie.
Këto aludime kanë nisur nga një video që bukuroshja publikoi ndërkohë që ishte në një club dhe në sfond dëgjohej kënga “Urime” e reperit 2Ton.
Armela ka vendosur ti hedhë poshtë zërat për një lidhje të re pak momente më parë nëpërmjet një statusi në “Instastory”.


“Qetësohuni njerëz është thjeshtë një këngë, kam qenë beqare do të qëndrojë beqare” – ka shkruar ajo.
Pas ndarjes nga Damiano, një tjetër ish-banor i shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Armela s’ka bërë publike asnjë lidhje tjetër dashurie./revistawho.com

CLOSE
CLOSE