• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Armela e ‘Big Brother’ humbet njeriun e zemrës

Armela ishte një nga konkurrentet më  të spikatura të ‘reality show’ “Big Brother 9”. Gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë më të madhe në vend ajo tregoi dhe historinë e saj familjare. Armela jetonte vetëm me të ëmën, sepse prindërit e saj ishin ndarë qëkur ajo kishte qenë 4 vjeçe.

Por dita e sotme ka qenë një ditë zie për ish banoren, sepse gjyshi i saj ka ndërruar jetë. Në ‘Instagram’ Armela ka bwrw njw postim nw ‘InstaStory’ dhe ka shkruar “Do na mungosh gjyshi”  me një ‘background’ të zi. Më pas ajo ka postuar edhe një fotografi tjetër ku e ka shoqëruar me disa ‘emoji’. /revistawho.com

CLOSE
CLOSE