• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ariana Grande bën histori si këngëtarja kryesore më e re në moshë e festivalit ‘Coachella’

Këngëtarja e hitit ‘Thank u, next’ sapo arriti një tjetër sukses. Ariana Grande do të jetë këngëtarja që do bëjë hapjen e festivalit të madh të ‘Coachella’ dhe renditet si artistja më e re në moshë që e ka bërë këtë në gjithë historinë e ‘Coachella’ si dhe femra e katërt, pas Beyoncé, Lady Gaga dhe Björk. Menaxheri i Arianës e ka festuar suksesin e saj më një postim në ‘Instagram’ ku shpreh entuziasmin e tij. As Ariana Grande nuk ka nguruar të shprehet, pasi ka falenderuar stafin e ‘Coachella’ publikisht në ‘Twitter’./revistawho.com