• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Lajme

Argjentina Ramosaj rikthehet në muzikë, bashkëpunim me një reper

Që prej 1 viti nuk ka ardhur asnjë projekt nga këngëtarja shumë simpatike Argjentina Ramosaj. Por gjithë kjo kohë nuk paska shkuar kot, pasi këngëtarja ka bërë me dije për ‘Prive’ që shumë shpejt do sjellë për publikun këngën e re në bashkëpunim me reperin shumë të njohur Vig Popa. Klipi është xhiruar në Prishtinë dhe pritet të jetë një sukses i madh.

Rezultate imazhesh për argjentina ramosaj

Rezultate imazhesh për vig popa

Kujtojmë që më parë Argjentina ka bashkëpunuar edhe me Flori Mumajesin në këngën ‘Ku isha unë’.

Rezultate imazhesh për argjentina ramosaj dhe flori

CLOSE
CLOSE