• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Argjentina Ramosaj, detaji për të cilin këngëtarja nuk bën kompromis

Këngë dhe tekste të pëlqyera gjithmonë nga publiku, një pamje fine dhe e kuruar drejt të paturit të një portreti natyral. Këto janë fjalët me të cilat mund ta përshkruajmë këngëtaren Argjentina Ramosaj.


Ajo hyn në kategorinë e artisteve, projektet e së cilës mund të numërohen me gishtat e dorës por që pëlqehen dhe krijojnë impakt në publik.


Në daljet e saj të para Argjentinën e mbajmë mend me forma më të rrumbullakosura seç jemi mësuar ta shohim së fundmi, pavarësisht se tani është nënë e një djali.


Një tjetër detaj që e karakterizon këngëtaren janë flokët, gjithmonë të gjatë dhe të shëndetshëm. Mesa duket në këtë pjesë të look-ut të saj këngëtarja nuk ka pranuar të bëjë kompromis. /revistawho.com

CLOSE
CLOSE