• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ardit Gjebrea “nervozon” keq Soni Malajn

Një situatë interesante dhe disi e sikletshme është krijuar mbrëmë te “E diela shqiptare” ku si këngëtare të ftuar Arditi pati Soni Malajn. Duke qenë ata njihen prej vitesh Arditi ka zbuluar se gjëja që Soni nuk duron aspak është sjellja e pahijshme në tavolinë. Prandaj në një darkë të inskenuar Arditi ka filluar të hajë me duar gjë që ka nervozuar shumë Soni Malajn e cila bërtiste dhe i thoshte të mos e bënte këtë gjë sepse nuk arrinte dot ta duronte./JetaOshQejf