• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Anxhelina Hadërgjonaj i përgjigjet fansave: “Po, më ka marrë malli për Fatmirin”

Anxhelina Hadërgjonaj ka realizuar një video live në Instagram ditën e sotme. Njëri nga fansat e pyeti nëse atë e kishte marrë malli për Fatmirin dhe Anxhelina ju përgjigj: “Po më ka marrë malli”. Më vonë ajo edhe këndoi live në Insta Story duke kënaqur fansat me zërin e saj. Anxhelina dhe ish i dashuri i saj Fatmir Hysenbelliu u ndanë disa muaj më parë, shkak për këtë u bë distanca.

15726275_754525564703116_1169607587400112961_n