• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Angeline Jolie thyhen heshtjen pas divorcit me Brad Pitt

Angeline Jolie ka thyer më në fund heshtjen mbi divorcin e saj dhe të Brad Pitt duke bërë dhe daljen e parë publike pas fillimit të proçedurave të divorcit. Këtë javë, Pitt u investigua nga Departamenti i mbrojtjes së fëmijëve në L.A pas incidentit me djalin e tij Maddox. Investigimi u mbyll të mërkurën kur Departamenti i mbrojtjes së fëmijëve doli në konkluzionin se Brad nuk ka ushtruar dhunë gjatë një argumenti në avionin e tij privat me djalin e tij Maddox. Duke reaguar mbi lajmin, një zëdhënës në emër të Jolie la lëshuar një deklaratë: “Puna e Departamentit për mbrojtjen e fëmijëve është të sigurohet se fëmijët janë të sigurtë. Siç kemi thënë edhe këtë javë, ne kemi firmosur një marrëveshje ligjore nga të dy anët në interes të fëmijëve tonë. Angelina ka thënë që në fillim se duhet të marrë masa për të mirën e familjes dhe është e lehtësuar që pas 8 javëve, Departamenti i mbrojtjes së fëmijëve ka vënë sigurinë në vend.” Kjo është hera e parë që Angelina flet pas lajmeve për divorcin e saj me Brad Pitt.