Anëtarja e PD publikon videon me konkurrentin e “Big Brother”: Do bëhet shumë i famshëm


Me hyrjen e banorëve në “Big Brother”, nisin edhe publikimet e të afërmve dhe miqve të tyre për t’i mbështetur. Kështu ka ndodhur edhe me Denisin, djaloshin nga Elbasani që studion për marrëdhënie me publikun dhe që pëlqen lidhjet e shkurtra. Valbona, anëtarja e Forumit Rinor të Partisë Demokratike ka publikuar mbrëmë në rrjetin social një video në mbështetje të Denisit, i cili nuk flet në video, sepse siç thotë Mhilli, pas disa javësh do flasë e gjithë Shqipëria për të, do jetë më i famshmi. / revistawho.com

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password