• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Andi Lila ka një urim për presidentin e FSHF (FOTO)

Presidenti i FSHF, Armando Duka, feston sot ditëlindjen e tij. E sigurisht fitorja 0-2 e Shqipërisë mbrëmjen e djeshme, ka qenë një dhuratë shumë e bukur për të. Një urim të veçantë ai e ka marrë dhe nga futbollisti karizamtik i kombëtares shqiptare, Andi Lila. Ai ka postuar një foto me Dukën në Instagram dhe shkruan: “U bëfsh 100 vjeç president! Njeriu më i mirë. Ne të duam”.

14540500_1805797923036147_4904610025034481664_n