• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ami dhe Ermal ju urojnë një vit të mbushur me dashuri! (FOTO)

Festën e Vitit të Ri, të gjithë fansave të tyre, ua ka uruar edhe një nga çiftet më të dashura të skenës shqiptare, Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska. Ami ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet ajo dhe Ermal duke u puthur. “Vit të mbushur me dashuri” -shkruan ajo. 

Vit te mbushur me dashuri! ❤

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska) on