close
Breaking NewsLajme

Ami dhe Ermal ju urojnë një vit të mbushur me dashuri! (FOTO)

screenshot_28

Festën e Vitit të Ri, të gjithë fansave të tyre, ua ka uruar edhe një nga çiftet më të dashura të skenës shqiptare, Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska. Ami ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet ajo dhe Ermal duke u puthur. “Vit të mbushur me dashuri” -shkruan ajo. 

Vit te mbushur me dashuri! ❤

A post shared by Ami Event (@amardatoska) on

 

Tags : Amarda ToskaErmal Mamaqi
loading...