• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ami bëhet romantike, i bën Ermalit dedikimin e veçantë

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë një ndër çiftet më të pëlqyer të ekranit. Prej shumë vitesh bashkë, ata kanë arritur të krijojnë një familje të bukur me dy fëmijë shumë të ëmbël. Përpos familjes ata i dedikohen shumë punës së tyre.
Dy ditë më parë Ami zhvilloi eventin e përvitshëm të fustaneve të saj të nusërisë dhe Ermali ishte mbështetja më e madhe për të. Në një foto shkëputur nga nata e madhe ku çifti shfaqet shumë elegant, Ami i bën dedimikin romantik.
“Me ty në krahë gjithmonë”, shkruan Ami.
Ami ka rrëmbyer vëmendjen kryesore, pasi ka shkëlqyer me të zeza./revistawho.com