close
Breaking NewsLajme

Amarda Toska flet për marrëdhënien me Ermalin: Ai është më shumë xheloz, normale që ka nga këto episode

6086e5ac0eb28586dae0471764add58a

Amarda Toska prej shumë vitesh tashmë është prezantuese e spektakleve të rëndësishme në televizion, duke fituar zemrat e publikut me çiltërsinë dhe thjeshtësinë e saj. Krahas aspektit profesional, Ami po ashtu ka qenë mjaft e përfolur dhe për jetën personale, pasi dhe bashkëshorti i saj Ermal Mamaqi është po aq i dashur për publikun.  Duke qenë në fokus të mediave, Ami në një rrëfim në revistën “Elite”, flet për marrëdhënien e saj me Ermalin. E pyetur se kush nga të dy është më shumë xheloz. “Pak a shumë Ermali, por sigurisht që në një marrëdhënie me baza të forta, nuk ka sesi mos të ketë episode xhelozie nga të dyja palët”, është shprehur moderatorja e njohur./ Gazeta Express

Tags : Amiermalixhelozia
loading...