• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Amal Clooney tregon historinë e njohjes me aktorin George Clooney

Amal Clooney, bashkëshortja e George Clooney, është bërë e famshme si avokate e mbrojtjes së të drejtave të njeriut dhe më pas si një ikonë e modës. Së fundmi 40 vjeçarja ka dhënë një intervistë për të famshmen “Vogue” ka rrëfyer një pasqyrim të jetës së saj me yllin e ‘Hollywood’ George Clooney.

Ajo tregoi se pasi mori pjesë në festën që organizoi George Clooney në shtëpinë e tij, ata shkëmbyen disa ‘email-e’ për qenin e George, të cilit i nevojitej një “shpëtim” ligjor. Takimi i tyre ndodhi për herë të parë në një restorant në Londër, ku Amal i kishte dhënë fund idesë për t’u bërë nënë pasi nuk ishte gati. Por, gjithçka ndodhi papritur. George i lindi ideja për t’u martuar me të pas një fotografie ku gjirafat iu afruan duke buzëqeshur. Nga romanca e tyre erdhën në jetë binjakët Ella dhe Alexander. /revistawho.com

 

CLOSE
CLOSE