• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Almeda dhe Tolgahan fansa të Era Istrefit, përshëndesin Shqipërinë nga SHBA

Gati një muaj më parë, Almeda dhe Tolgahan kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në Los Angeles. Edhe pas martesës çifti po kalon kohë në vendet më të bukura atje, shpeshherë edhe duke postuar momente nga jeta e tyre. Ditën e djeshme Almeda ka publikuar një video në Insta Story teksa është duke udhëtuar me makinë me Tolgahanin. Në sfond dëgjohet kënga e Era Istrefit “Bonbon” dhe në këtë mënyrë ata kanë përshëndetur Shqipërinë. “Strefie kjo shkon për ty Shqipëri”, -shkruan Almeda./revistawho.com