• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Almeda Abazi drejt martesës, aktori turk i kërkon dorën

Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi po shijon ditët më të bukura krah të dashurit të saj, aktorit turk, Tolgahan Sayışman i cili njihet për rolin e tij të Çënarit. Ata janë një nga çiftet më të bukura dhe shumë të dashuruar me njëri-tjetrin. Por duket se lidhja e tyre ka marrë përmasa më serioze. Sipas gazetave turke flitet se aktori i ka propozuar për martesë bukuroshes dhe shumë shpejt ata pritet ta kurorëzojnë dashurinë e tyre.

15240085_10211354204110177_1936699562_n