• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Alma Bektashi reagon për operacionin e hundës: Po, e kam bërë për shtatë palë qejfet e mia

Këngëtarja Alma Bektashi ka reaguar pas publikimit të lajmit nga shumica e portaleve shqiptare e kosovare, se ka kryer ndërhyrje në hundë. Artistja e ka pranuar dhe duke ironizuar ajo ka kërkuar të mos e krahasojnë me pseudo-këngëtaret që i mohojnë ndryshimet që kryejnë. Në fund Bektashi ka deklaruar se edhe vetullat i ka tatuazh. “Po pse çfarë menduat ju portale të dashura se do e mohoja një gjë të tillë??? Së paku mos ma fyeni inteligjencën me ato pseudo-këngëtaret që mohojnë çdo ndërhyrje!!! A e kam bëre hundën- Po natyrisht. Pse? – Për shtatë palë qejfet e mia… U harrova edhe një gjë… Kam vetullat tattoo!! Hajt shnet!!!”, ka shkruar ajo në Instagram.

 

A photo posted by @almabektashi on