• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Albi Nako ‘hap arkivat’ dhe publikon foton e rrallë të prindërve

Ditën e sotme koreografi i njohur shqiptar, Albi Nako është bërë nostalgjik teksa është kthyer pas në fëmijërinë e tij. Koreografi ka publikuar një foto në ‘Instagram’ ku shfaqet pranë prindërve të tij dhe krahas saj shkruan fjalët e ndjera për ta.

“Po të thoja “na ishte një herë” do dukej si përrallë. Po se ishim kështu u bëmë këta qe jemi. Prindërit janë të vetmit njerëz te cilët duan që ne të bëhemi me të mire se ata”,- shkruan Albi.

Albi Nako rrjedh nga një familje artistësh dhe me sa duket këshillat e tyre i kanë vlejtur për t’u bërë ai që është sot./revistawho.com

CLOSE
CLOSE