• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Albano del “jashtë loje”, Romina prezanton partnerin e ri: Nuk fshihem më

“Tashmë nuk fshihemi më”. Kështu këngëtarja Romina Poëer ka zyrtarizuar në Instagram lidhjen e saj të re, por që në fakt në fshehtësi zgjat prej katër vjetësh. Ajo është çift me Brian Sweeney, producentin e eventeve të mëdha në Hollywood. Kështu lidhja historike me këngëtarin Albano Carrisi, ndër më të famshmet në Itali, ka mbetur pas. Kështu këngëtari pas ribashkimit dhe ndarjes me Rominën, si dhe pas largimit me bionden shumë vite më të re Loredana Lecciso.

download-1