Alban Skënderaj bën fansat për të qeshur: Ky duhet të jem unë (FOTO)


Alban Skënderaj, një ndër këngëtarët më të dashur dhe më të kërkuar në Shqipëri dhe jashtë, mbahet për natyrën e tij serioze. Por ditën e sotme me tone humori, këngëtari ka bërë shaka me një foto të tij të ilustruar. “Ky tipi që duket si i marr nga ndonjë Cartoon Japonez duhet të jem unë!”-shkruan Albani në një postim në Instagram. Fansat menjëherë kanë reaguar duke qeshur. 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password