• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Who Serial

Aktorja turke tradhtoi bashkëshortin me kolegun e saj? Zbardhet e vërteta

Aktorja e njohur për rolin e ‘Zejnepes’ në serialin “Dashuri e pafund”, Hazal Filiz Kuçukose, muaj më parë i ka dhënë fund martesës me aktorin e njohur Tuan Tunali.

Pas divorcit aktorja është akuzuar, se e ka tradhtuar bashkëshortin dhe se ky ka qenë shkaku kryesor i ndarjes së tyre. Por me sa duket këto fjalë bien poshtë pasi në seancën gjyqësore është treguar e vërteta e ngjarjes. Të dyja palët kanë rënë dakord të ndahen pas 4 vitesh martesë dhe shkak janë bërë mendimet e ndryshme.

Pas ndarjes dyshja nuk takohen me dhe më sa duket ndarja nuk ka qenë shumë e thjeshtë. /revistawho.com