• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Aktorja turke drejt botës së muzikës, së shpejti publikon klipin e parë

Serenay Sarikaya, një nga aktoret më simpatike turke që ka luajtur krah emrave më të njohur të kinematografisë, ka vendosur të merret me muzikë.

Ajo do të publikojë shumë shpejt këngën e saj të parë në bashkëpunim me muzikantin Jabbar. Pavarsisht se nuk ka publikuar më parë një projekt muzikor, Serenay njihet gjerësisht për talentin në muzikë pasi në disa prej filmave ka kënduar. “Është një projekt që e duam shumë dhe mezi presim ta publikojmë”,-kanë thënë dy artistët./revistawho.com

CLOSE
CLOSE