• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Aktorja shqiptare bëhet nënë: “Faleminderit Zot për këtë bekim! Kurrë më e lumtur se sot”

Shtatëzaninë e saj e kemi ndjekur me fotot e postuara në Instagram. Rudina Dembacaj ditën e sotme u bë nënë. Aktorja solli në jetë vajzën me emrin Viktoria. ““Faleminderit Zot për këtë bekim! Kurrë më e lumtur se sot” -shkruan ajo. I urojmë jetë të gjatë dhe të lumtur Viktorias!

15726207_753450321477307_2651190015371730051_n