Aktorja puthje pasionante me të dashurën e saj të re (FOTO)

kristen-1

Kristen Stewart dhe ish e dashura e Cara Delevingne, St Vincent kanë shijuar një darkë romantike mbrëmjen e së dielës. 26-vjeçarja është fotografuar teksa shkëmbente puthje pasionante me 34-vjeçaren duke konfirmuar kështu romancën e tyre. Duket se dyshja ka vendosur të mos i fshihet botës, duke dalë hapur në publik. Të ulura përballë njëra-tjetrës, dyshja ka shijuar ushqimin dhe më pas janë parë teksa shëtisnin rrugëve të Manhattan, të kapura dorë për dore.

kristen5

Picture 1 of 5

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password