close
Breaking NewsLajme

Aktorja indiane Sara Khan ka bërë ndërhyrje kirurgjikale? Ja cila është e vërteta! (FOTO)

sara-khan759

Ka kohë që përflitet se aktorja indiane Sara Khan e njohur si Sadna nga seriali Bidaai i është nënshtruar ndërhyrjeve kirurgjikale. Ndryshimin e kanë vënë re fansat të cilët nuk e kanë mbështetur vendimin e aktores duke u shprehur se ajo ishte e bukur edhe para operacioneve. Sipas mediave indiane Sara ka bërë ndërhyrje në buzë dhe ka zmadhuar gjoksin, gjë që vihet re edhe në foto. Megjithatë aktorja nuk e ka pranuar asnjëherë të ketë bërë ndërhyrje. Nuk dihet ende pse Sara nuk pranon të thotë të vërtetën në lidhje me këtë sepse ndryshimi është i dukshëm. 

fgbf
collage
Tags : Sara Khan
loading...