close
Breaking NewsLajme

Aktorja e njohur shqiptare kërkon ndihmë, i vjedhin…

Screenshot_1

Me zhvillimin e teknologjisë, edhe hackerat janë shtuar shumë. Shumicës së aktorëve apo këngëtarëve u ka ndodhur t’u kenë vjedhur të paktën një herë facebook-un, instagram-in apo ndonjë rrjet tjetër social. E njëjta gjë i ka ndodhur edhe Olta Gixharit. Aktorja ka njoftuar në Insta Story se i kanë vjedhur faqen në facebook dhe kërkon ndihmë. Nuk dihet për çfarë qëllimi e kanë bërë hackerat këtë gjë, por shpresojmë që Olta ta marrë sa më shpejt faqen në menaxhim./revistawho.com

Tags : olta gixhari
loading...