• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Aktori turk me prejardhje shqiptare, probleme në familje për shkak të një skene në serial

Aktori i famshëm turk, i cili ka prejardhje shqiptare, Kivanc Tatlitug, ka patur probleme në familje për shkak të një skene që ka regjistruar në serial duke u puthur me aktoren Tuba Buyukustun, e cila është e njohur për rolin e Elifit në ‘Diamante dhe Dashuri’. Këtë skenë nuk ka mundur ta kapërdijë nëna e aktorit, Nurten, të cilës nuk i ka pëlqyer aspak, transmeton Telegrafi. “Nuk është e denjë kjo për Kivancin. Ai është i martuar”, raportohet të ketë thënë Nurten. Kohë më parë është raportuar për një krizë në skenarin televiziv të serialit “Kara Beyaz”, i cili është drejt përfundimit.