close
Breaking NewsLajme

Aktori shqiptar në zi, ndahet nga jeta personi i tij i dashur

874AB483-D812-4C3F-B205-6FD742CA5681

Aktorët e spektaklit “Portokalli” kthehen në persona të dashur për publikun me humorin e tyre. Ndaj ngjarje të tilla na trishtojnë të gjithëve. Aktori i ri, Olsi Bylyku, i cili luan rolin e Kimikatit, ka ndarë me fansat një lajm shumë të dhimbshëm. Ai ka humbur gjyshen e tij. “Shpirti t’u prehtë në paqe gjyshja ime.Do më mungosh shumë. Pusho e qetë se ke lënë fëmijë të mbarë me nipër dhe mbesa e dashuri dhe mirësi tek çdo njeri që ty të njeh”-shkruan ai.

loading...