• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Aktori i njohur del i veshur si Beyonce në mes të rrugës (FOTO)

E kush nuk e pëlqen stilin e Beyonce dhe të vishet si ajo? Sigurisht, të gjithë femrat. Ose edhe ndonjë aktor. Por për çfarë duhet të vishej një aktor si Beyonce? Këtë pyetje i kanë bërë vetes kalimtarët që po ecnin në Los Angeles ditën e sotme. Aktori James Franco ishte veshur me një fustan të verdhë, të njëjtë me fustanin e Beyonce në klipin “Hold up”. Sipas mediave të huaja, aktori do luajë rolin e Beyonce-s në një film të ardhshëm. Kjo mbetet për tu parë, por me siguri do të jetë një film komedi. 

screenshot_29

screenshot_30