close
Breaking NewsLajme

Aktori amerikan pas vdekjes së yjeve: “Zot të lutem merr dhe Trumpin”!

c_2_fotogallery_3007710_0_image

Pas ndarjes këto ditë nga jeta të disa prej yjeve botërorë me një diferencë shumë të shkurtër kohe, aktori amerikan Charlie Sheen ka bërë një lutje të papritur në rrjetet sociale. Pas vdekjes së aktores Carrie Fisher, dhe nënës së saj Debbie Reynolds si dhe këngëtarit George Michael, Sheen i ka kërkuar Zotit që të marrë edhe Presidentin e Amerikës. “I dashur Zot, bëj që i radhës të jetë Trumpi, të lutem”, ka shkruar ai.

c_2_fotogallery_3007710_1_image
Tags : Charlie Sheendonald trump
loading...