• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Aktorët turk marrin vendimin e papritur: Do bëjmë pushim

Halit Ergenç dhe bashkëshortja e tij Berguzar Korel janë një nga çiftet më të ndjekur në Turqi. Ata janë të njohur edhe për publikun shqiptar si protagonistë në serialin ‘Një mijë e një net’, ku edhe u njohën. Në një pronocim për gazetarët ata kanë bërë publik vendimin e prerë që ka mërzitur fansat. “Këtë vit kemi vendosur të mos punojmë. Do të pushojmë këtë sezon”,- tha Halit Ergenç.

Rezultate imazhesh për Halit Ergenç ve Berguzar Korel 2018

Mendohet që ky vendim ka ardhur pas lodhjes së madhe prej rreth dy vitesh me projekte. Së fundmi çifti ka mbyllur xhirimet e serialit të ri “Vatanim sensin”, ku aktrojnë sërish krah njëri-tjetrit./revistawho.com

Rezultate imazhesh për Halit Ergenç ve Berguzar Korel 2018