• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Aksidentin tragjik në Sukth e shkaktoi policia sepse…”

Statusi i Berishës: Qytetari dixhital denoncon: ­pergjegjesine e policise ne aksidentin qe ju mori jeten 4 te rinjve ne autostraden Tirane – Durres. Duke shprehur ngushellimet me te thella familjareve te viktimave dhe ndare me to dhimbjen e madhe, i bej thirrje prokurorise te hetoje dhe zbardhe me perparesi kete informacion per te zbardhur shkaqet e aksidentit tragjik qe tronditi sot mbare vendin. sb “Pershendetje po ndjek parlamentin te lutem Dr thuaj Saje qorrit se vdekja e 4 te rinjeve ne autostrad eshte shkaktuar nga policia Burim i sigurt,Djali qe u perplas me makinen e 3 vajzave ishte ne ndjekje nga policia qe i ishte vene pas me sirenen e ndezur”.

14563521_666537890173788_2231123044088630694_n-1