• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Aksidenti tragjik/ Shoku i Ergi Dinit: Nëse vdes nga shpejtësia mos më qani

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë nga i cili kanë humbur jetën këngëtari Ergi Dini dhe shoku i tij Kejdi Halili. 

Klejdi Halili, miku i Këngëtarit Ergi Dini duket se ka qënë tepër i apasionuar pas shpejtësisë. 

Këtë gjë ai e ka shprehur dhe tek biografia në ” Instagram” i cili ka shkruar shprehjen  e famshme të aktorit Paul Walker.

“Nëse një ditë shpejtësia më merr jetën, mos qani sepse isha duke qeshur.”

screenshot_20161122-004124