close
Breaking NewsLajme

AKSIDENTI TRAGJIK AJROR/ Stoli rezervë iu shpëton jetën, ja imazhi që po bën xhiron e internetit

4b40c73d585255a6299314146674b253_l

Aksidenti tragjik ajror që imori jetën një skuadre futbolli ka shokuar të gjithë njerëzit. Skuadra braziliane Chapecoense udhëtonte drejt Kolumbisë sepse ishte finaliste e ngjarjes më të madhe historike në vend. Por kishte dhe nga ata futbollistë që nuk udhëtuan me skuadrën dhe shihen në këtë foto teksa qëndrojnë në dhomën e zhveshjes të shkatërruar për humbjen e shokëve të tyre. Ky imazh i dhimbshëm po bën xhiron e internetit. 

Gjithashtu dhe videoja ku lojtarët fatkeqë që humbën jetën festuan si të çmendur, kur u kualifikuan në finalen e kupës së Amerikës së Jugut, po shpërndahet me shpejtësi.

3ad9e4be00000578-3980974-image-m-85_1480417748285

 

 

Tags : aksident ajrorfutbollisteskuader
loading...