• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Aksidenti që i mori jetën Ergi Dinit dhe Kejd Halilit/ Ekspertiza: Kaskat mund të kishin shpëtuar të rinjtë

Goditja fatale që morën dy të rinjtë mbrëmjen e djeshme në aksidentin tragjik mund të ishte shmangur. Ekspertiza ka dalë në përfundimin se manovra e gabuar ka çuar në rrëzimin e motorrit dhe se nëse Kejd Halili dhe Ergi Dini do të kishin patur kaska mbrojtëse do të kishin shpëtuar. Kjo ngjarje ka tronditur të gjithë opinionin publik. Viktimat u përcollën sot për në banesën e fundit, duke lënë pas shumë dhimbje e lot tek të gjithë njerëzit.

1479831438mbulim_19_2