• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Aksesori më “trendy” i dimrit, vajzat VIP në Shqipëri dashurohen pas…

Vajzat e famshme të ekranit përpiqen gjithmonë që të duken të bukura e të veçanta në pamjen e tyre. Por ka dhe raste kur ato pëlqejnë të gjitha të njëjtin aksesor. Ky është rasti i kapuçit “pom pom” i cili është shumë i veçantë për shkak të dy topave, ndryshe nga kapuçët e tjerë të zakonshëm. Duke qënë se ky kapuç është shumë në modë ishte e pritshme që vajzat e skenës do e përdornin në veshjet e tyre, sidomos Armina e cila është fashion blogger. Kujt mendoni se i shkon më shumë, Viola Spiros, Armina Mevlanit apo Albana Osmanit?/ revistawho.com

screenshot_20

screenshot_16

screenshot_26