Afrona i thotë “Po” Bleros, së shpejti dasmë në Kosovë (FOTO)

blero-550x369

Edhe pse një vit më parë u përhap lajmi se Blero dhe Afrona ishin martuar, pas publikimit të fotove ku modelja shfaqej me fustan të bardhë, duket se këtë vit martesa do të ndodhë me të vërtetë. Lajmin e ka bërë të ditur Afrona nëpërmjet një postimi në Instagram ku shkruan: “Unë thashë: Po”. Blero dhe Afrona jetojnë në vende të ndryshme, por kjo gjë nuk i ka penguar të vazhdojnë lidhjen e tyre e cila së shpejti do të përfundojë e lidhur me kurorë.

I said: YES ❤️💍

A photo posted by Afrona Dika (@afronadika) on

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password