• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Lajme

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl vijnë me setin fotografik përpara dasmës, çifti më i dashuruar se kurrë

Edhe pak ditë na ndajnë nga dasma që pritet të jetë ceremonia më e përfolur e vitit. Këngëtarja Afërdita Dreshaj dhe sportisti çek Jakub Kindl do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në një ceremoni e cila do të mbahet në Miami Beach, Florida.

Disa ditë përpara dasmës çifti ka realizuar një set fotografik, ku shihen më të dashuruar se asnjëherë.

“Barbie dhe Ken më në fund po martohen”- është shkruar mbi fotot që dyshja ka postuar në “Instastory”.

Aftëdita ka zgjedhur një fustan të bardhë, pa shumë detaje por shumë fin./revistawho.com

CLOSE
CLOSE