Adoleshenti që qëlloi Justin Bieber: “Do e çoj çështjen në gjykatë”


Pas ngjarjes së ndodhur para dy ditësh ku Justin Bieber i gjuan fansit të tij duke e gjakosur, adoleshenti Kevin Ramirez tha se ndihej i zhgënjyer dhe i mërzitur nga veprimi i Bieber. 18 vjeçari ishte i ftuar në një radio për intervistë dhe tha se çështja tashmë ishte në duart e një avokati dhe se nuk mund të jepte më shumë informacione. 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password