• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Adelina Tahiri zbulon si humbi 24 kilogramë pas lindjes

2 muaj pas lindjes, Adelina Tahiri ka vendosur të shkëputet për pak nga djali i saj, Jon. Në një komunikim ‘live’ me ndjekësit e saj në ‘Instagram’, Adelina tregoi se kishte qarë kur e kishte lënë djalin vetëm, por e kishte në duar të sigurta, sepse nëna e saj do kujdesej për të voglin.

Pavarësisht se partneri i saj është nga Maqedonia ajo ka treguar se ai di shqip dhe vogëlushit të saj i flet gjithmonë në gjuhën shqipe. Këngëtarja gjithashtu ka zbuluar se pas lindjes ka humbur 24 kilogramë duke mos ngrënë dhe ka ende pak punë për të arritur peshën perfekte. Duke qenë se ndjekësit po ngulmonin që të bëhej pjesë e videos edhe partneri i saj, Adelina nuk ngurroi aspak të nxirrte dhe atë me fytyrë. Madje ai i përshëndeti të gjithë dhe tha disa fjalë në shqip. /revistawho.com

CLOSE
CLOSE