close
Breaking NewsLajme

Adelina Ismaili rrëfen emocionet e shtatëzanisë: Ndjej vetëm shkelma

6f32628f6a84e01fef250648d01e7285

Adelina Ismaili ishte pjesë e jurisë së Festivalit të Këngës. Pikët e saj ajo i dha nëpërmjet telefonit. Prezantuesja Ledina Çelo e pyeti atë për shtatëzaninë dhe i tha se të bërit nënë është një ndjenjë e papërshkrueshme. “Momentalisht ndjej vetëm shkelma” -u shpreh Adelina. Këngëtarja pikët maksimale ja dha Flaka Krelanit. 

Tags : Adelina Ismailifestivali i kenges
loading...