• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Adele shokon fansat me përgatitjet e dasmës së saj?!

Në median rozë është spekuluar se ajo dhe i fejuari i saj Simon Konecki do të organizonizonin një dasmë përrallore prej 92 milion dollarësh. Adele ka hedhur poshtë këto thashetheme ndërkohë që zbardh detaje për ceremoninë e vërtetë, transmeton Top Albania Radio.

Pure patatesh me qepe dhe salsiçe do të jenë pjatat e vetme të servirura në gosti, ashtu siç do të bënte vetëm një britanik tradicional. Këngëtarja e hitit “Send My Love” do të organizojë një ceremoni të vogël me veshje të thjeshta dhe çdo detaj do të përqëndrohet rreth betimeve të çiftit sesa tek pamja e tyre, ushqimi apo arredimi.

Pas ceremonisë private të gjithë të ftuarit do të shkojnë në gostinë të organizuar në formë feste adoleshentesh ku do të shijojnë ushqimet tradicionale britanike.

Menaxheri i këngëtares ka pohuar për revistën “The Mirror” se Adele momentalisht gjendet në turne dhe koha nuk premton për një dasmë madhështore apo për fustane princeshash.

adele-simon-anniversary-surprise__opt